Branky a asistence za Adamov:

Toufar (Milfait), Milfait (Zubíček), Podborský (Žák), Del Favero (Kerbler), Tichý (Kilián)

Zápas o konečné 5. místo sliboval urputný boj. Soupeř nám měl co vracet z posledního duelu, když prohrál. My jsme chtěli vyhrát taky. Všechny naše plány vzali za své a po mdlém úvodu jsme v desáté minutě prohrávali 3:0. Soupeř byl bruslivější. Ve třinácté minutě Toufar snížil a dvě minuty před sirénou jsme snížili na rozdíl jednoho gólu, když se trefil Milfait.

Náš laxní vstup do druhé třetiny byl pro soupeře voda na jeho mlýn. V průběhu pěti minut nám nasázel 3 góly. V závěru třetiny povolil, vidinou vyhraného zápasu. Ještě před koncem druhé třetiny snižoval rychlík Podborský, ale i tak výsledek domácí uklidnil.

Do poslední části naši kluci začali hrát úplně jiný hokej. Začali bruslit, kombinovat a soupeř se začal obávat o výsledek. Byl pod neustálím tlakem. Velikou hrozbou byl pro ně Del Favero, který hrál o obrovským přehledem, chutí a to vše v rychlosti. Škoda že takto nehrál od začátku. Na 6:4 snížil právě Del Favero a minutu po něm skóroval Tichý. Najednou z jasného zápasu byl vyrovnaný duel. Soupeř se nedostal pomalu ze svého pásma a byl pod neustálím tlakem. Jedna šance střídala druhou, ale ne a ne se trefit. Puky lítali ze všech stran a gólman držel domácí pouze se štěstím. Čtyřicet vteřin před závěrečnou sirénou jsme odvolali gólmana. Vyhráli jsme buly a měli i jednu slušnou šanci, ale bohužel. V čase 59:51 soupeř dával do prázdné branky po smolném vypíchnutí puku.