HOKEJOVÝ ODDÍL uspořádal v sobotu 11.9.2021 tradičně další Turnaj v tenise.

Do Turnaje se přihlásilo 8 družstev, což bylo nejvíce v dosavadní historii. Začínalo se od 11:30 hod., za krásného slunečného počasí. Zápasy se protáhli až do pozdních podvečerních hodin, kdy již horší viditelnost komplikovala závěr turnaje. Ne ale vinou organizace, ale pozdních příchodů některých družstev. Zaslouženě zvítězilo družstvo ve složení Milfait (Dolfa) - Šťastný (Šišánek). Druhou příčku obsadilo družstvo Rychtecký (Bugas) - Maša (Mašina) a třetí příčka patřila Ditrich (Didi) - Šmahel (Nafťák) a Toufar (Toufec), který byl třetím členem družstva. Na závěr bylo provedeno vyhodnocení turnaje, rozdány ceny a turnaj byl ukončen Hokejovou hymnou.

Hokejový oddíl Spartak Adamov, z.s. ve spolupráci s fa. malířství, natěračství, lakýrnictví Dušan André připravili pro děti, rodiče a všechny zájemce na závěr prázdnin bruslení na zimních stadionech Kuřim (sobota 28.8.2021) a Blansko (29.8.2021).

Kuřimská akce se potkala s velkým ohlasem a na ledě bylo celkem plno. Sešlo se 22 dětí a rodičů ještě víc. Zde se přihlásili účastníci převážně z Brna a okolí. Na akci v Blansku se sešlo podstatně méně účastníků a o dětech nemluvě. Byl předpoklad, že do Blanska dorazí lidé z Adamova, ale ne. Zájem byl malý. Situaci zachránil Fans club hokejového oddílu, kteří vytvořili na zimáku bouřlivou atmosféru a dokonce si i dva členové vyzkoušeli led.

Člověka to až zamrzí, když po návratu z bruslení děti běhají po sídlišti a vymýšlí co s volným časem. Rodiče, na vás záleží, jestli děti dovezete nebo ne…

V sobotu 11.9.2021 pořádá hokejový oddíl Turnaj v tenise dvojic. Můžete tak změřit síly s loňskými přeborníky turnaje Dobeš - Milfait a dalšími členy hokejového oddílu.

Do Turnaje se můžete přihlásit na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a to do 29.8.2021

Hokejový oddíl Spartak Adamov, z.s. ve spolupráci s fa. malířství, natěračství, lakýrnictví Dušan André zve všechny děti, rodiče, babičky, dědečky, ... na Zimní Stadiony si zabruslit a zakončit tak pohybem prázdniny:

· v Brně nebo Kuřimi dne 28.8.2021 (sobota) čas a místo bude upřesněno

· v Blansku dne 29.8.2021 (neděle) v čase od 14:30 do 15:45 hod.

Přihlášky zasílejte do 22.8.2021 na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V sobotu 26.6.2021 se konal na „Sklaďáku“ turnaj v nohejbale trojic Adasped cup 2021.

Počasí v den turnaje bylo jako objednané. Záměr hrát na dvou hřištích znovu nevyšel z důvodu bouřek, které celý týden brzdili práci organizačního výboru. Druhé plánované hřiště bylo až do pátku pod vodou.

Pod dohledem hlavního rozhodčího Bugase a ředitelů Čigina a Kuby se prezentovalo 8 tříčlenných družstev. Následně bylo provedeno rozlosování. Hrálo se systémem každý s každým na dva sety a na základě umístění se pokračovalo systémem 1. - 8., 2. - 7., atd…

Nasazení bylo vysoké, bojovalo se o každý centimetr hřiště. Potvrdilo se to, že koncentrace na zápasy a nepodcenění soupeře je důležité. Překvapil tým PLOTY ve složení Klíma Pavel a Josef s Bugasem. Tento podceňovaný a nenápadný tým se zlepšoval zápas od zápasu a byl postrachem pro všechny favority. Je vidět že nasazení je základem úspěchu a kluci skončili na krásném 2. místě.

Ale všichni bojovali jako lvi. Koneckonců nešlo ani tak o výsledek. Důležité bylo se sejít po dlouhé pauze, zasportovat si, pokecat, … Přišli i diváci všech věkových kategorií, což potěšilo. Všude vládla příjemná a přátelská atmosféra.

Již teď se všichni těší na další ročník 2022.

 

 

 

Adasped cup 2021 v nohejbale trojic

sobotu 26.6.2021 se bude konat na "sklaďáku" otevřený turnaj v nohejbale trojic pod názvem Adasped cup 2021.

Zájemci se můžou přihlásit pomocí SMS na tel. čísle: 775 115 191 (kapacita mužstev je omezená) do 15. 6. 2021.

V sobotu 5. 9. 2020 od ranních hodin hokejisti zorganizovali Turnaj v tenise. Počasí jsme objednali vynikající, nikdo si nemohl stěžovat.

Vzhledem po hladu po dovolených nebyla účast velká, ale i tak se hrálo až do šera a soutěžící si sáhli až na samé dno sil. Do Turnaje se přihlásili čtyři dvojice. Ti, co přišli později vzhledem k rozehranosti turnaje nemohli být zařazeni do Turnaje a museli vzít za vděk kurtem č. 2, kde sváděli jednotlivci tuhé boje na vysoké úrovni. Exceloval zejména Petr Koubek a Milan Juřena.

Do hlavního Turnaje nastoupili dvojice ve složení:

  • Kubíček Petr – Mihok Radoslav
  • Dobeš Ivo – Milfait Tomáš
  • bratři Josef a Pavel Klímové
  • Dvořák Milan – Synek Ondřej

V základní skupině se hrálo, každý s každým.

Kubíček a Mihok se po úvodním debaklu rozehráli k vynikajícím výkonům a další zápasy vyhráli. Je vidět, že kluci se potřebovali rozehrát a pak soupeřům nedali šanci. No prostě zkušenost…

Dobeš a Milfait začali suverénně, ale na Váňu dolehla únava po večerním běhu Brnem z předešlého dne a Dolfa na vše sám nestačil. Vyškolili je Dvořák se Synkem. Sice těsně, ale počítá se.

Dvojice Dvořák a Synek podávali nejvyrovnanější výkony. Velice jim pomohlo Milanovo excelentní podání a dobrá hra na síti Ondru.

Bratři Klímové prohráli co se dalo, byla vidět nesehranost. Postupem času se zlepšovali, ale na vítězství to nestačilo.

Po odehrání zápasů v základní skupině pokračoval Turnaj až do finálních bojů. Boje pokračovali dál až do šera a nejlépe koncovku zvládla dvojice Dobeš – Milfait. Sice nejtěsnějším rozdílem 6:5. O třetí místo vyškolili s přehledem Kubíček s Mihokem dvojici J. a P. Klíma. Mladí se mají ještě co učit.

 

Konečné pořadí:

  1. Dobeš – Milfait
  2. Dvořák – Synek
  3. Kubíček – Mihok
  4. bratři Klímové

 

Již dnes se těšíme na další ročník.