Branky a asistence za Adamov: Del Favero (Kilián), Toufar (Tichý), Podborský (Kučera), Žák (sam.), Zubíček (Kučera), Tichý (Kučera)

Do zápasu trenér trochu zamíchal sestavou a jak je vidět ku prospěchu věci. De facto za pochodu provádíme přestavbu mužstva. Ještě je potřeba trochu času aby si to sedlo.

Začali jsme ve vysokém tempu a na začátku páté minuty jsme vedli 1:0 gólem Del Favera. Hosté sice za dvě minuty vyrovnali, ale na vývoj zápasu to nemělo zásadní vliv. Lépe jsme bruslili, kombinovali a hráli s větší chutí. V polovině třetiny zvýšil vedení Toufar a ke konci třetiny se překrásně trefil Podborský, kterému poslal puk Kučera.

V druhé části se obraz hry nezměnil, naše mužstvo bylo jednoduše lepší. Konečně se trefil kanonýr Žák. Klid na naše hokejky vystřelil vůdce obranných řad Zubíček, asistoval mu znovu Kučera.

V poslední části už hráči zkoušeli různé kombinace a hra je viditelně bavila. Nehráli na góly, ale pro oko diváka. Tichý ještě zvýšil vedení na 6:1 a znovu po přihrávce Kučeru.

Kluci předváděli úplně jiný hokej, než bylo obecenstvo zvyklé. Rychlé dynamické bruslení, kombinace, tah na branku, hru tělem a co je hlavní, tlak do branky.

Do zápasu naskočila i další posila z Brněnské Komety Štěpán Kučera. Tvořivý bek s výtečným bruslením, velkým přehledem ve hře, dobrou střelou. Jeho dovednosti ihned využili útočníci, kterým 3x nahrával na gól.