Góly a asistence za Adamov: Julina (Del Favero, Zubíček), Žák (Zubíček), Podborský (Kerbler, Tichý)

Do zápasu jsme nastoupili již s dalšími posilami do obranných řad. Jan ODVÁŘKA, kterého jsme získali z Techniky Brno a Roman LUČIVŇÁK z Komety Brno. Oba urostlí kluci, dobře bruslící a budící svou postavou respekt. Je to v nové sezóně již šestá posila. Zabere to trochu času, než si kluci sednou a zjistí co můžou čekat jeden od druhého.

Od začátku se hrálo ve vysokém tempu. Soupeř ze Zastávky byl bruslivější a lépe kombinoval. Do poloviny třetiny jsme drželi výsledek 0:1. V závěru třetiny jsme inkasovali dva slepené góly. Další dvě třetiny se hrál výsledkově vyrovnaný zápas, ale to pouze z důvodu, že hráči Zastávky hráli tak, aby dali gól do prázdné branky.