Góly a asistence za Adamov: 2x Žák (Vorel, Zubíček), Gistr (Klíma Pavel), Zubíček (Žák)

Z důvodu zranění, nemoci a pracovního vytížení Adamov nastoupil znovu pouze s 11ti hráči.

Od úvodních minut byl soupeř pod tlakem, který jsme zužitkovali k vedení 2:0 v první třetině. Jako první se trefil do sítě Žák, který si náramně rozumí s Vorlem, který mu nahrával. Pojistku přidal obránce Gistr. Ten si sjel od modré až před gólmana a skóroval po přihrávce Pavla Klímu.

Ve druhé části se hra vyrovnala jak herně, tak výsledkově. Soupeř snížil po naší chybě na modré. Sám před našim gólmanem skóroval a snížil na rozdíl jednoho gólu. Ani ne po třech minutách vzal na sebe Vorel vyvezení puku z našeho pásma až do obranného pásma hostí. Tam našel Žáka, který přihrál mezi kruhy a Zubíček přesnou střelou vrátil vedení o dva góly zpět.

Závěrečná část začala náporem hostů. Po tlaku v našem pásmu si našel soupeř odražený puk, vyjel z rohu nikým nehlídaný a vymetl pavučinu. Znovu snížení na rozdíl jednoho gólu. Adamov se víc zatáhl a využíval rychlé brejky. Vyplatilo se a Zubíček přihrávkou vybídl Žáka, který se nemýlil a vrátil dvoubrankové vedení na naši stranu. Zdálo se, že zápas v klidu dotáhneme do vítězného konce. Opak byl pravdou. Jeden z nejzkušenějších hráčů vyrobil hrubku a soupeř znovu snížil v čase 57:07 na rozdíl jediného gólu. Nejlepší čas na hru bez brankáře. A to taky soupeř udělal. Sice kombinoval v našem pásmu, ale vypracoval si pouze jednu šanci, kterou vychytal Dobeš. Sice ještě 5 vteřin před závěrečným hvizdem byl vyloučen Zubíček, ale na vyrovnání to nestačilo. U vhazování zúročil své zkušenosti Vorel a nedal soupeři šanci.

Další zápas se hraje v sobotu 27.11.2021 ve 13:45 hod.  se uskoteční na ZS v Blansku zápas OP v ledním hokeji mezi: