Góly a asistence za Adamov: Klíma Josef (Kilián), Klíma Pavel (Gistr)

V posledním zápase základní části nastoupili proti sobě soupeři z opačných míst tabulky. Hráči Veverské Bitýšky jako neohrožený vítěz základní části a Adamov z opačné strany tabulky. My jsme nastoupili pouze s deseti hráči. Trenér musel povolat i hráče, kteří v této sezóně ještě nehráli. První třetina byla z naší strany odehraná velice slušně a vyhráli jsme ji 2:0. V druhé části se nám zranili dva hráči. Koubek musel pro bolesti v třísle odstoupit a Josef Klíma dohrál s obstřikami, ledováním a velkým sebezapřením, když zablokoval střelu od modré. Soupeř našeho oslabení využil, s přehledem otočil vývoj zápasu a dokráčel si pohodlně za třemi boby.

Velký dík patří fanouškům Adamova, kteří neúnavně fandili do poslední minuty zápasu. Děkujeme…