Góly a asistence za Adamov:

3x Vorel (Milfait, 2x Juřena), 2x Klíma Josef (Kilián, Vorel), Kolenáč (Juřena)

Domácí hráči zahájili zápas ve velkém stylu. Vytvořili si tlak a spoustu šancí. Adamov tlak ustál a v polovině třetiny se hra vyrovnala. Do vedení šel Adamov gólem Klímu J., který hrál s velkou chutí. Vedení nevydrželo dlouho. Obránci nechali mezi sebou mnoho prostoru a útočník domácích projel jako nůž máslem a vyrovnal.

Druhá část začala pro Adamov dobře a Klíma J. se znovu trefil. Následně Vorel zvyšoval na 3:1. Tento stav měl Adamov udržet déle, ale mladíci kontrovali. Šnůrou třech gólů po našich školáckých chybách strhli vedení na svou stranu. Kolenáč ještě srovnal, ale do konce třetiny domácí přidali ještě dva góly. Třetina byla jako na houpačce.

Na začátku třetí části Blansko zvýšilo již na rozdíl třech gólů. Zdálo se být rozhodnuto. Zde se ujal taktovky zápasu neúnavný bojovník Vorel a dvěma zásahy v našem oslabení snížil na rozdíl jediné branky. Nádhernou přihrávkou se blýskl Juřena. Adamov se snažil o vyrovnání, odvolal z brány i brankáře, mladíci si výsledek již pohlídali.

Zápas se musel divákům líbit. Hrál se rychlý a na góly bohatý zápas. Trápíme se v koncovce a to je největší naše slabina. Šancí máme spoustu, ale…