Góly a asistence za Adamov:

5x Žák (2x Julina, 2x Vorel, Milfait,), 4x Vorel (3x Žák, Milfait), 2x Kerbler (Žák a Vorel, Julina), Toufar (Del Favero), Dvořák (Žák), Del Favero (samostatná akce), Fiala (Thoř), Julina (Kerbler), Thoř (Milfait), Milfait (Vorel)

Zápas od začátku sliboval gólovou přestřelku. Už minutu po zahájení jsme prohrávali 1:0. Za čtyřicet sekund bylo srovnáno. Do poloviny první třetiny padlo pět gólů a soupeř vedl 3:2. Po přeskupení našich útočných trojic jsme výsledek otočili do konce první části a do kabin jsme šli s vedením 3:5.

Vstup do druhé části se nám povedl a během čtyř minut jsme vsítili 4 góly. Soupeř to vzdal a hrál odevzdaně. Sice náznak zvratu byl v podobě dvou gólů v naší síti, ale naši útočníci zareagovali a taky přidali dva góly. Třetina skončila jednoznačně v náš prospěch.

V poslední části se víceméně dohrávalo. Domácí hráli odevzdaně zato naši hráči si s chutí zakombinovali a zastříleli. Všechny naše útočné trojky dokázali soupeře zatlačit do jejich obranného pásma a vytvářeli si množství šancí, které výborně podporovali zkušené obranné dvojice.

Za zmínku stojí bodový příspěvek Petra Žáka 5+5, Marka Vorla 4+4 a v Kanadském bodování poskočí kluci velmi vysoko.