Góly a asistence za Adamov: 2x Žák (2x Vorel), Milfait (Klíma Josef), Kilián (Klíma Josef)

Poslední zápas sezóny, který rozhodl o konečném umístění na 5 a 6. místě v závěrečné tabulce. Do sestavy se po nemoci vrátil Vorel a po tříleté pauze zaviněnou zraněním naskočil na post obránce Fiala. Konečně na tři útoky, ale pouze na dvě obranné dvojice.

Do zápasu jsme vstoupili s chutí, dobrou kombinační hrou a rychlejším bruslením. Svoji převahu jsme zužitkovali v sedmé minutě, kdy Vorel vybídl ke skórování Žáka a ten se nemýlil. Domácí po náhodné akci vyrovnali stav na 1:1 Vorel a Žák si svou akci zopakovali a šli jsme za 47 sekund opět do vedení.

Druhá část pokračovala ve stejném vývoji zápasu. Dobrý výkon jsme korunovali třetím gólem, který vsítil Milfait po přihrávce Josefa Klímu. Hráli jsme lepší hokej a znovu po náhodné akci domácí snížili. Čase 34:56 jsme inkasovali vyrovnávající gól v našem oslabení a tím jsme posadili soupeře do sedla. Najednou začal lépe kombinovat a naši kluci jako by se báli o výsledek. Příliš jsme couvali do našeho pásma a tím uvolnili prostor pro soupeřovu kombinaci. Výsledkem byl další gól v naší síti tři minuty před koncem druhé třetiny. A to nás mnohokrát podržel i brankář Višňa. Velká škoda neproměněné šance vteřinu před koncem druhého dějství, když Vorel udělal tři rychlá tempa, ujel všem hráčům, ale trefil pouze břevno.

Do poslední části jsme nastoupili již bez Vorla, který měl zdravotní problémy. Rozpadli se nám útočné trojky a když přišla na řadu ještě indispozice Žáka, tak nebyl nikdo, kdo by tuto dvojku nahradil. Hráli jsme přesilovku 5 na 3, ale ani jsme se neusadili v útočném pásmu. Tady nastal zlom v zápase. Soupeř vycítil příležitost, začal více kombinovat a v průběhu 3 minut vsítil tři góly. V závěru jsme ještě korigovali Kiliánem na konečných 8:4.

I tak si hráči za předvedené výkony zaslouží pochvalu. Celou sezónu jsme odehráli na dvě pětky a únava byla znát. Nevyhnuli se nám zranění, nemoci a pracovní povinnosti. Některé avizované „posily“ vůbec nezasáhli do hry. Za rok bez soutěže zlenivěli, zpohodlněli a někteří doma „nenosí kalhoty“.